Stužková slávnosť


Nechajte si od nás zachytiť krok do dospelosti

Naša ponuka pre Vás

Ponúkame profesionálne fotografické a kameramanská služby na Vašej stužkovej slávnosti.

Čo máte v cene?

Ku každej stužkovej pristupujeme individuálne podľa Vašich predstáv. Spolupracujeme len so skúsenými fotografmi a kameramanmi, takže o výstup sa nemusíte báť. Každá trieda má v každom balíku svojho fotografa a kameramana, ktorí sa venujú iba svojim študentom. Pre kvalitnejší video záznam pridávame aj viac kamier, resp. kameramanov. Naša ponuke je teda určená pre všetkých. Ak hľadáte jednu z nalepších cien a nepotrebujete USB kľúč či zbytočné úvody alebo ak požadujete profesionálne natočenie kradnutie triednej knihy s viackamerovým záznamom a to všetko vo FULLHD kvalite - vyhovieme všetkým.

S akou technikou pracujeme?

Pri filmovaní stužkových pracujeme so širokým spektrom neustále inovovanej techniky, medzi ktorou nechýbajú špičkové filmové a komerčné kamery SONY, akčné a špeciálne kamery Panasonic, Gopro a Canon. Pre fotografie sú k dispozícií plnoformátové zrkadlovky od spoločností Nikon a Canon, no tiež mirrorless Sony 7M3. Okrem nich disponujeme kamerovým žeriavom s roboticky ovládanou videohlavou, kamerovými stabilizátormi, koľajnicami či slidermi. V spolupráci s Frames.sk používame vlastnú techniku, ktorá je neustále vylepšovaná a dopĺňaná. To nám umožňuje plniť aj náročné zadania a garantuje, že technika je vždy k dispozícií v rukách ľudí, ktorí s ňou vedia pracovať a dokonale využiť jej potenciál. Neustále sledujeme trendy a do našej výbavy priebežne investujeme nemalé prostriedky, vďaka čomu sme vždy o krok vpred.

Čo dostane každý maturant?

Výstupom bude USB Kľúč 16 GB vo farebnom obale. Fotky vo veľkom rozlíšení s FULLHD kvalitou. Plus každí maturant dostane vytlačenú spoločnú fotku.


Ako dlho trvá odovzdanie USB

Štandardný čas je do 3 mesiacoch od posledného točenia. Priebežne Vám však budeme posielať výber fotiek, aby sme skrátili čakanie na celý materiál. Samozrejme snažíme sa to odovzdať aj skôr ako je dohodnutý čas, veď je to aj v našom záujme to mať čo najskôr vyplatené. ;o)

Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce
Fotograf na stužkovú Nitra - ukážka práce

FOTOKÚTIK

Čo tak obohatiť Vašu stužkovú slávnosť o fotokútik s rekvizitami a s priamou tlačou na profesionálny fotopapier? Ak Vás táto možnosť zaujala viac info na podstránke FOTOKÚTIK.

CENNÍK

Stužkovú slávnosť točíme minimálne na 2 FULLHD kamery so skúsenými kameramanmi a minimálne jeden fotograf na triedu pre zachytenie všetkých momentov. Plus kamerový stabilizátor pre plynulé zábery počas stužkovej. Fotokútik (pozadie + rekvizity) s fotkami na USB. V cene je aj vytlačená spoločná foto zo stužkovej pre každého študenta. Pozrite si cenník za FOTO a VIDEO zo stužkovej slávnosti. Triedna p.učiteľka (učiteľ) má USB zadarmo. Pre presnú cenovú ponuku nás kontaktujte. Napíšte počet žiakov, tried a miesto, kde sa bude stužková konať. 
CENA Kontakt
550 eur FOTOGRAF a KAMERAMAN na stužkovú. Profesionálne nafotenie a natočenie stužkovej slávnosti vo FULLHD kvalite na minimálne 2 kamery.
70 eur Pečatenie triednej knihy, max 3 hodiny točenia + úprava + zapracovanie pripomienok info@multivideo.sk
150 Eur Únos triednej knihy, filmové točenie, pomoc pri scenári, točenie filmovými kamerami, viac dňový záznam, spracovanie, efekty.
80 Eur/hod Fotokútik so svetlami, pozadie + rekvizity. Priama tlač na fotopapier 10x15.
8 Eur/60 fotiek Oznamkové fotky. Plus 2 Eurá za každých 10 vytlačených foto nad 60 kusov.
od 5 Eur USB v štýlovej krabičke, cena na študenta.
Individuálne Možnosť vybrať si len kameramana alebo fotografa.
Individuálne Možnosť vysielať stužkovú ONLINE.
100 Eur/trieda Fotky z preberania stužiek v škole ak by bola nepriaznivá situácia.

Pre upresnenie ponuky alebo vypracovanie individuálnej cenovej ponuky nás kontaktujte - info@multivideo.sk